B125 kategória

Vállalási feltételek és tanulótájékoztató "A1" kategóriás tanulók részére, érvényes "B" kategóriás vezetői engedéllyel

1.      Képzőszerv neve: Németh László Motoros és Autósiskola

2.      A cég formája: egyéni vállalkozás

3.      Az iskolavezető neve: Németh László

4.      Az ügyfélfogadó helyiség címe: 7020 Dunaföldvár Vörösmarty u. 8.

6.      A tanfolyamra való felvétel módja: személyesen vagy telefonon történő jelentkezés.

·         17. életévét betöltötte,

·         alapfokú iskolai végzettségéről nyilatkozik, hogy elvégezte, és az erről szóló bizonyítványát a képzőszerv megbízottjának - fénymásolat készítése céljából - átadta,

·         a már meglévő "B" kategóriás vezetői engedélyét a képzőszerv megbízottjának - fénymásolat készítése céljából - átadta,

·       Elméleti tantárgyak (és óraszámai): közlekedési ismeretek (1 óra), vezetéselmélet (1 óra), szerkezeti és ellenőrzési ismeretek (1 óra). Az elméleti oktatás előre megbeszélt időben zajlik. Az oktatási alkalom 3×45 perc tanórát tartalmaz.

·         Gyakorlati oktatás (és óraszámai): alapoktatás (1 óra), városi vezetés (1 óra), vizsga (1 óra). Az oktatási alkalom 2×50 perc tanórát tartalmaz.

A forgalmi vizsgára bocsátás feltétele, hogy a tanuló a gyakorlati oktatás során minimum 2 órát vezessen, és ez idő alatt legalább 30 km-t tegyen meg.

·         Yamaha SR125

·         A gyakorlati oktatás pótórájának óradíja: 4600- Ft.

16.  A szükség szerinti pótórákra a gyakorlati oktató tesz javaslatot, melynek díját a képzőszerv pénztárában kell befizetni, vagy utalni is lehet az alábbi számlára:                       OTP  11773535 - 00262550    Ennek díja óránként: 4600- Ft.

17.  A képzési engedélyt kiadó hatóság megnevezése: Fejér Megyei Kormányhivatal Közlekedési Felügyelősége