Motorkerékpár A kategória

Vállalási feltételek és tanulótájékoztató "A" kategóriás tanulók részére

1.      Képzőszerv neve: Németh László Motoros és Autósiskola

2.      A cég formája: egyéni vállalkozás

3.      Az iskolavezető neve: Németh László

4.      Az ügyfélfogadó helyiség címe: 7020 Dunaföldvár Vörösmarty u. 8.

6.      A tanfolyamra való felvétel módja: személyesen vagy telefonon történő jelentkezés.

·         24. életévét betöltötte, vagy annál 6 hónappal fiatalabb,

·         alapfokú iskolai végzettségéről nyilatkozik, hogy elvégezte, és az erről szóló bizonyítványát a képzőszerv megbízottjának - fénymásolat készítése céljából - átadta,

·         orvosi alkalmasságot igazoló okirat első példányát leadta,

·         Elméleti tantárgyak (és óraszámai): közlekedési ismeretek (10 óra), vezetéselmélet (4 óra), szerkezeti és ellenőrzési ismeretek (4 óra). Az elméleti oktatás általában hétvégén történik. Oktatási alkalom 4×45 perc tanórát tartalmaz.

·         Gyakorlati oktatás (és óraszámai): alapoktatás (10 óra), városi vezetés (11 óra), országúti vezetés (5 óra), vizsga (1 óra).

A forgalmi vizsgára bocsátás feltétele, hogy a tanuló a gyakorlati oktatás során minimum 26 órát vezessen, és ez idő alatt legalább 390 km-t tegyen meg.

·         Honda Hornet 600

·         Elsősegély-nyújtás oktatás díja+vizsga díj: 18000- Ft.

·         A gyakorlati oktatás pótórájának óradíja: 4600- Ft.

·         Járműkezelési vizsga díja: 4700- Ft.

16.  A szükség szerinti pótórákra a gyakorlati oktató tesz javaslatot, melynek díját a képzőszerv pénztárában kell befizetni, vagy utalni is lehet az alábbi számlára:                           OTP  11773535 - 00262550 Ennek díja óránként: 4600- Ft.

17.  A képzési engedélyt kiadó hatóság megnevezése: Fejér Megyei Kormányhivatal Közlekedési Felügyelősége

·         Járműkezelési vizsga díja: 4700- Ft.