Motorkerékpár A kategória az "A1" megszerzését követő 2 éven túl

Vállalási feltételek és tanulótájékoztató "A" kategóriás tanulók részére, az "A1" kategória megszerzését követő 2 éven túl

1.  Képzőszerv neve: Németh László Motoros és Autósiskola

2.   A cég formája: egyéni vállalkozás

3.   Az iskolavezető neve: Németh László

4.   Az ügyfélfogadó helyiség címe: 7020 Dunaföldvár Vörösmarty u. 8.

6.      A tanfolyamra való felvétel módja: személyesen vagy telefonon történő jelentkezés.

·         24. életévét betöltötte,

·         alapfokú iskolai végzettségéről nyilatkozik hogy elvégezte, és az erről szóló bizonyítványát a képzőszerv megbízottjának - fénymásolat készítése céljából - átadta,

·         a már meglévő "A1" kategóriás vezetői engedélyét a képzőszerv megbízottjának - fénymásolat készítése céljából - átadta,

·        Elméleti tantárgyak (és óraszámai): közlekedési ismeretek (1 óra), vezetéselmélet (1 óra), szerkezeti és ellenőrzési ismeretek (1 óra). Az elméleti oktatás előre megbeszélt időben zajlik. Az oktatási alkalom 3×45 perc tanórát tartalmaz..

·        Gyakorlati oktatás (és óraszámai): alapoktatás (4 óra), városi vezetés (4 óra), országúti vezetés (2 óra), vizsga (1 óra).

A forgalmi vizsgára bocsátás feltétele, hogy a tanuló a gyakorlati oktatás során minimum 10 órát vezessen, és ez idő alatt legalább 150 km-t tegyen meg.

10.    A tanuló motorkerékpár típusa:

·         Honda Hornet 600

11.    Az elméleti foglalkozásról hiányozni nem lehet.

12.     Tanfolyami és vizsgadíjak:

·         A gyakorlati oktatás pótórájának óradíja: 3900- Ft.

·         Járműkezelési vizsga díja: 4700- Ft.

13.    Mentességek:

15.   Elméleti oktatás helye: 7020 Dunaföldvár Vörösmarty u. 8.

16.   A szükség szerinti pótórákra a gyakorlati oktató tesz javaslatot, melynek díját a képzőszerv pénztárában kell befizetni, vagy utalni is lehet az alábbi számlára:                           OTP  11773535 - 00262550 Ennek díja óránként: 46

00,- Ft.

17.   A képzési engedélyt kiadó hatóság megnevezése: Fejér Megyei Kormányhivatal Közlekedési Felügyelősége

·         Járműkezelési vizsga díja: 4700- Ft.

Ezek befizetése a képzőszerv pénztárában történik meg, a tanfolyami beiratkozással egyidejűleg,vagy utalni is lehet az alábbi számlára:                                                              OTP  11773535 - 00262550