"A2" kategória az "A1" kategória megszerzését követő 2 éven túl

Vállalási feltételek és tanulótájékoztató "A2" kategóriás tanulók részére, az "A1" kategória megszerzését követő 2 éven túl

1.       Képzőszerv neve: Németh László Motoros és Autósiskola

2.       A cég formája: egyéni vállalkozás

3.       Az iskolavezető neve: Németh László

4.       Az ügyfélfogadó helyiség címe: 7020 Dunaföldvár Vörösmarty u. 8.

5.       Telephelyeink nincsenek.

6.       A tanfolyamra való felvétel módja: személyesen vagy telefonon történő jelentkezés.

7.       PÁV vizsgálat nem szükséges.

8.       A tanfolyamra történő felvétel feltételei:

·         18. életévét betöltötte,

·         alapfokú iskolai végzettségéről nyilatkozik hogy elvégezte, és az erről szóló bizonyítványát a képzőszerv megbízottjának - fénymásolat készítése céljából - átadta,

·         a már meglévő "A1" kategóriás vezetői engedélyét a képzőszerv megbízottjának - fénymásolat készítése céljából - átadta,

9.       A tanfolyam tantárgyai:

Elméleti tantárgyak (és óraszámai): közlekedési ismeretek (1 óra), vezetéselmélet (1 óra), szerkezeti és ellenőrzési ismeretek (1 óra). Az elméleti oktatás előre megbeszélt időben zajlik. Az oktatási alkalom 3×45 perc tanórát tartalmaz.

·         Gyakorlati oktatás (és óraszámai): alapoktatás (2 óra), városi vezetés (4 óra), országúti vezetés (2 óra), vizsga (1 óra).

A forgalmi vizsgára bocsátás feltétele, hogy a tanuló a gyakorlati oktatás során minimum 8 órát vezessen, és ez idő alatt legalább 120 km-t tegyen meg.

·         Suzuki Gs500

·         A gyakorlati oktatás pótórájának óradíja: 4600- Ft.

·         Járműkezelési vizsga díja: 4700- Ft.

16.  A szükség szerinti pótórákra a gyakorlati oktató tesz javaslatot, melynek díját a képzőszerv pénztárában kell befizetni, vagy utalni is lehet az alábbi számlára:                          OTP  11773535 - 00262550 Ennek díja óránként: 4600,- Ft.

17.   A képzési engedélyt kiadó hatóság megnevezése: Fejér Megyei Kormányhivatal Közlekedési Felügyelősége

·         Járműkezelési vizsga díja: 4700- Ft.