"A2" kategória az "A1" kategória megszerzését követő 2 éven belül

Vállalási feltételek és tanulótájékoztató "A2" kategóriás tanulók részére, az "A1" kategória megszerzését követő 2 éven belül

1.   Képzőszerv neve: Németh László Motoros és Autósiskola

2.   A cég formája:egyéni vállalkozás

3.   Az iskolavezető neve: Németh László

4.   Az ügyfélfogadó helyiség címe: 7020 Dunaföldvár Vörösmarty u. 8.
      Az ügyfélfogadás időpontja: Kedd, Csütörtök 16:00-20:00 óráig

6.    A tanfolyamra való felvétel módja: személyesen vagy telefonon történő jelentkezés.

18. életévét betöltötte, vagy annál 6 hónappal fiatalabb,

alapfokú iskolai végzettségéről nyilatkozik hogy elvégezte, és az erről szóló bizonyítványát a képzőszerv megbízottjának - fénymásolat készítése céljából - átadta,

a már meglévő "A1" kategóriás vezetői engedélyét a képzőszerv megbízottjának - fénymásolat készítése céljából - átadta,

valamint a tanuló meghatalmazza a képzőszervet adatainak kezelésére, a tanfolyam- és vizsgaügyintézés során.

Gyakorlati oktatás (és óraszámai): alapoktatás (4 óra), városi vezetés (6 óra), országúti vezetés (2 óra), vizsga (1 óra).

A forgalmi vizsgára bocsátás feltétele, hogy a tanuló a gyakorlati oktatás során minimum 12 órát vezessen, és ez idő alatt legalább 180 km-t tegyen meg.

Suzuki Gs500

A gyakorlati oktatás díja(13X4600): 59800- Ft.

Saját motorral (13X4100Ft):53300Ft

A gyakorlati oktatás pótórájának óradíja: 4600- Ft.

Járműkezelési vizsga díja: 4700- Ft.

Forgalmi vizsga díja: 11000- Ft.

15.  Gyakorlati oktatás helye: Dunaújváros belterülete, és környéke.

16.  A szükség szerinti pótórákra a gyakorlati oktató tesz javaslatot, melynek díját a képzőszerv pénztárában kell befizetni, vagy utalni is lehet az alábbi számlára:                   OTP  11773535 - 00262550 Ennek díja óránként: 4600- Ft.

17.    A képzési engedélyt kiadó hatóság megnevezése: Fejér Megyei Kormányhivatal Közlekedési Felügyelősége

A vizsgázónak a vizsgán pontosan, az előírt okmányok birtokában, az erkölcsi normáknak, az évszaknak és a járművezetésnek megfelelő öltözetben kell megjelennie.

A vizsgázónak a 10 percen túl történő késés esetén a vizsgadíj megfizetésével új vizsgaidőpontot kell kérnie.

Járműkezelési vizsga díja: 4700- Ft.

Forgalmi vizsga díja: 11000- Ft.

Ezek befizetése a képzőszerv pénztárában történik meg, a tanfolyami beiratkozással egyidejűleg,vagy utalni is lehet az alábbi számlára:

OTP  11773535 - 00262550

Valamennyi sikeres vizsga elvégzését követően, három munkanap elteltével a Kormányhivatal Közlekedési Felügyelősége a vizsgázó, vagy valamely családtagja részére átadja a vizsgaigazolást, meghatalmazással.